English En

שאלות ועידות אינטרנט

האם יש צורך בהתקנת תוכנה לפני ההשתתפות בועידת אינטרנט?

אין צורך בהתקנה. התכנת הרכיבים הדרושים תתבצע באופן אוטומטי עם השימוש הראשון בשירות.
יחד עם זאת מומלץ להתחבר לזמן קצר לשירות לפני הפגישה המיועדת, על מנת לקצר את תהליך הכניסה בפגישה עצמה.

האם אפשר להצטרף מראש למפגש על מנת לוודא שאני מצליח להתחבר?

לא ניתן להצטרף למפגש אינטרנט לפני מועד תחילתו.
על מנת לוודא הצלחת ההתחברות למפגש WebEx מומלץ לקיים בדיקה מראש עם מארגן המפגש: על מארגן הפגישה לשלוח אל המשתתפים לינק למפגש מקדים על מנת שיוכלו לוודא שתהליך ההתחברות תקין, ושאמצעי האודיו עובדים בצורה טובה.

האם ניתן להצטרף לועידת אינטרנט מסמארטפון?

כן. במסגרת מסלול Meeting Center ניתן להצטרף למפגש גם מסמארטפון / טאבלט. יש צורך בהתקנה מראש של אפליקציית Cisco WebEx Meetings.

מה ההבדל בין פגישות אינטרנט לאירועי אינטרנט?

פגישות אינטרנט מתקיימות בדרך כלל בתדירות גבוהה יחסית ומשמשות למפגשים שוטפים של קבוצות קטנות, בין שניים לעשרים וחמישה משתתפים. הפלטפורמה המשמשת לפגישות אינטרנט מאפשרת שיחה חופשית בין המשתתפים*.
בעזרת הרשאות ממנחה השיחה המשתתפים יוכלו לקחת חלק מלא בפגישה, הן בשיחה קולית והן בהצגת תכנים ויזואליים מהמחשבים האישיים שלהם.
אירועי אינטרנט הינם תחליף לכנסים ולהרצאות בהם אדם אחד או קבוצה קטנה של אנשים מדברים ומציגים מידע בפני עשרות עד אלפי אנשים. רעיון ה"וובינר" הפך בשנים האחרונות לדרך המועדפת על-ידי עסקים לניהול כנסים, היות והוא מאפשר למוזמנים גישה קלה ומהירה למידע תוך חיסכון משמעותי בזמן. כיוון שהפתרון מבטל את בעיית המרחק הפיזי בין ארגונים, הוא נותן הזדמנות אמיתית, גם לחברות קטנות, להשיג חשיפה מקסימלית בהשקעה מינימלית.
אירועי האינטרנט נותנים לכם מגוון כלים לניהול הכנסים הוירטואליים, החל מניהול הרשמה מסודרת של משתתפים ומעקב אחר כמות הנרשמים, דרך אפשרויות לניהול האירוע עצמו: דיון מסודר תוך שליטה על מתן רשות הדיבור למשתתפים, פיצול הועידה לקבוצות דיון, העברת מבדקים וסקרים בזמן האירוע, ועד קבלת מידע על המשתתפים ויצירת קשר איתם בסיום האירוע.

*החל מהמשתתף השביעי יש צורך בקבלת רשות דיבור מהמנחה

מהי מגבלת מספר המשתתפים באירוע אינטרנט?

באירועי אינטרנט (מסלול Event Center ) יכולים לקחת חלק עד 3,000 משתתפים.

כיצד מומלץ להעביר תכנים קוליים בועידת אינטרנט??

בהתאם לצרכי המשתתפים שלך, תוכל לבחור בין שימוש בטכנולוגיות VOIP כך שהשיחה תתנהל דרך המיקרופון ורמקולים של המחשב, לבין שימוש בטלפון (כולל קבלת מספרי גישה מכל העולם).
אפשרות השימוש בטלפון מצוינת למשתתפים אשר אינם נמצאים בסביבת מחשב ועדיין מעוניינים לקחת חלק בועידה או לאלו שאין ברשותם מיקרופון ורמקולים למחשב.

כיצד אוכל להזמין משתתפים לועידת אינטרנט ולספק להם הוראות כניסה לועידה?

תוכל לשלוח הזמנה למשתתפים מראש על ידי זימון פגישה דרך אתר וובקס האישי שלך, או דרך ה-Outlook שלך (לאחר שתתקין את תוסף ה-Productivity Tools).
ברגע שתסיים לקבוע את הפגישה דרך אתר WebEx שלך או דרך ה-outlook,יישלחו הזמנות למשתתפים במייל. ההזמנה כוללת את מועד הפגישה המדוייק ולינק כניסה למפגש.
במידת הצורך תוכל גם להזמין משתתפים תוך כדי המפגש, על ידי בחירה באפשרות Invite & Remind במסך הראשי של המפגש, והזנת כתובת המייל של המשתתף המוזמן.

האם החדר הווירטואלי שלי נגיש עבורי בכל שעה?

כן. חדר ועידות האינטרנט שלך נגיש עבורך 24 שעות ושבעה ימים בשבוע מכל מקום המצויד במחשב המחובר לרשת האינטרנט. אנא וודא את דרישות המינימום ממחשב לשימוש בשירות.

כיצד אני נכנס לאירוע אשר כלל הרשמה מוקדמת ?

לאחר שסיימת את שלב ההרשמה לאירוע, מתבצע תהליך אישור ההרשמה שלך, שלאחריו נשלח אליך לינק חדש המיועד לכניסה לאירוע עצמו. וודא שקיבלת מייל המאשר את השתתפותך וכולל לינק כניסה לאירוע. לחץ על לינק זה.
במידה והלינק אינו ברשותך, פנה שוב למארגן האירוע ובקש לקבל מחדש את לינק הכניסה למפגש.
תוכל גם לבקש מהמארגן את כתובת אתר WebEx שלו, ואת ססמת הכניסה לאירוע. לאחר הכניסה לאתר, מצא על פי השם והתאריך את האירוע הרצוי לך, בחר באפשרות Join, הקלד את שמך, כתובת המייל שלך והססמא שקיבלת מהמארגן והצטרף למפגש. אפשרות זו באה בחשבון בתנאי שהמארגן הגדיר את האירוע כאירוע גלוי, המופיע בלוח האירועים שלו.

כיצד אני משתמש בטלפון באירוע אינטרנט?

במידה והאירוע מוגדר כך שיתיר את השימוש באודיו באמצעות הטלפון, יופיעו, מיד עם הההתחברות לאירוע, הנחיות התחברות טלפונית. תוכל לבחור בין אפשרות של חיוג ישיר במספר מקומי או מספר 1800 מהמדינה בה אתה נמצא, לבין חיבור מסוג call back, שבו תצטרך להזין את מספר הטלפון ממנו תרצה לדבר, והמערכת תחייג אליך מיד עם הזנת המספר בחלון המתאים.

אין באפשרותי להצטרף לפגישת אינטרנט דרך המחשב, אבל אני רוצה להאזין לשיחה טלפונית. האם הדבר אפשרי?

הצטרפות טלפונית בלבד לפגישת אינטרנט אפשרית בתנאי שבהגדרות החשבון של מזמין הפגישה הוגדרה אפשרות אודיו טלפונית. במידה והאפשרות הטלפונית קיימת, יופיעו הנחיות ההצטרפות לשיחה הטלפונית במייל ההזמנה לפגישה.