English En

אודות ועידן

 
ברוכים הבאים לעולם שיחות הועידה
ועידן היא חברת הקונפרנסינג (שיחות ועידה) הראשונה והגדולה בישראל.
מאז 1999, ועידן מובילה את השוק במגוון פתרונות איכותיים לכל צורכי התקשורת העסקית רבת המשתתפים. בעשורים החולפים חסכה ועידן מיליוני ישיבות ופגישות פנים-אל-פנים באמצעות שירות נוח וזמין של שיחות ועידה טלפוניות, שיחות וידאו וועידות אינטרנטיות, לצד אירועים וירטואליים המוניים בהשתתפות אלפי אנשים מרחבי הארץ העולם.
 
מה שמאפשר לנו להוביל את השוק הוא מוקד השירות האיכותי ביותר בישראל, שמאויש בנציגי השירות האיכותיים והמקצועיים ביותר. הנציגים שלנו מדברים בשפה שלכם, מכירים את הבעיות שלכם וערוכים לספק מענה לכל שאלה ובעיה, מכל מקום על פני הגלובוס, 24/7.
 
הפתרונות אותם מציעה ועידן:
  • שיחות ועידה טלפוניות/קוליות (Audio Conferencing) ובכלל זה קיום אירועים טלפונים מנוהלים או בניהול עצמי, השמעה חוזרת של אירועים, השמעה בחיוג יזום ומגוון שירותי ערך מוסף.
  • שירותים ומוצרים לניהול ועידות וידאו(Video conferencing) ובכלל זה השכרת חדרי וידאו קונפרנס, שירותי גישור וידאו מתקדמים, שירותי וידאו באתר הלקוח וכן הקמה והתקנה של ציוד וידאו קונפרנס באתר הלקוח
  • שרות וידאו קונפרנס בענן* (Cloud Video Conferencing) ועידת וידאו בכל מקום ומכל מכשיר. מצטרפים לשיחת וידאו איכותית באמצעות חדר וירטואלי מכל מגוון המכשירים – מערכת וידאו קונפרנס של כל היצרנים, מחשב אישי,  טאבלט וסמארטפון. השרות המתקדם פותח צוהר לאפשרויות חדשות לשימוש בוידאו בתחומי העסקים, האקדמיה, המשפט ובמגוון תחומים נוספים. קלות ואינטואטיביות השימוש מאפשרות למשתמש להיות ממוקד בתוכן הישיבה ולא בטכנולוגיה בה היא מועברת.
  • ניהול ישיבות וכנסים וירטואלים באמצעותועידות אינטרנט (Web Conferencing) לשיתוף תכנים באמצעות פלטפורמת Webex מבית Cisco
  • ציוד משלים לועידות קוליות ואינטרנטיות – טלפוני ועידה ומערכות תקשורת מבית Polycom, אוזניות לטלפון ולמחשב מבית  Plantronics ומצלמות מחשב מבית Logitech המשדרגים את חדר הישיבות או סביבת העבודה האישית ובכך את חווית ואיכות הועידה
 
בכל הפתרונות המסופקים על ידי ועידן, ניתן דגש על אבטחת מידע, איכות תקשורת ורמת שירות גבוהה ביותר והם העומדים לנגד עינינו בשירות של אלפי חברות עסקיות וגופים מובילים במשק הישראלי. בין לקוחותינו נמצאות חברות היי טק רבות, בנקים ובתי השקעות, קרנות הון סיכון, משרדי עו"ד, משרדי רו"ח, משרדי יח"צ, גופים ציבוריים וממשלתיים, חברות תעשיה מסורתית ועוד. למעשה מרבית מהארגונים המובילים בישראל מנהלים חלק גדול מישיבותיהם במרכז הועידות הוירטואליות של ועידן או באמצעות מגוון שירותינו.
 
*מודל ענן(Video Collaboration Cloud Service) –  שירות המנוהל מרחוק, חוסך עלויות השקעה בתשתית ואחזקת הציוד

חברי הנהלה

שותפים עסקיים

Nextel System
Polycom
Cisco
Webex
Avaya
גלברט כהנא – קשרי משקיעים
Logitech
Videxio
Compunetix

לקוחות

חברות הייטק
בתי השקעות
קרנות הון סיכון
משרדי ממשלה
משרדי עורכי דין ועריכת חשבון
בנקים ושוק ההון
חברות ציבוריות
אוניברסיטאות ומכללות
עמותות
סטארט אפים

אמנת השירות

אנחנו כאן כדי לקשר אתכם באופן וירטואלי ומאובטח לאנשים בכל מקום בעולם כתחליף איכותי וכלכלי לפגישה פנים-אל-פנים. אנחנו מתחייבים ל:


שירות מקצועי ואדיב- מוקד השירות שלנו מאויש במקצועני קונפרנסינג שירותיים ודוברי שפות המחויבים לאדיבות ויעילות במתן השירות. כחברה שקמה כדי לחסוך זמן לעסקים, אנחנו נותנים כבוד לזמנם של לקוחותינו וחותרים למתן פתרונות אפקטיביים במהירות האפשרית.


שירות מתקדם ואיכותי- אנחנו מתחייבים לעשות את המירב כדי להמשיך ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים ביותר בעולם בתחום הקונפרנסינג, תוך דגש על איכותם ויציבותם הטכנולוגית.


שירות הוגן- מובטח ללקוחותינו שיקבלו תמורה מלאה עבור כספם. כנגד מחירי השירותים שלנו אנו מבטיחים שירות זמין, איכותי ומאובטח מבחינה טכנולוגית ואדיב, מקצועי וסבלני מבחינה אנושית.


הקפדה קשוחה במיוחד על אבטחת מידע- אנו מודעים מאוד לרגישותו הגבוהה של המידע העובר על גבי התשתיות שלנו ומשקיעים רבות כדי להבטיח שלקוחותינו ייהנו מאבטחת המידע המחמירה ביותר. שיחת ועידה בכל גודל ומכל סוג שמתנהלת ב"ועידן" מאובטחת לפחות כמו שיחת טלפון רגילה בין שתי נקודות.


כיבוד הסכמים והתחייבויות- אנחנו מקיימים בדבקות את התחייבויותינו מול כל הבאים במגע עם החברה.

כיבוד לקוחותינו, רצונותיהם וטענותיהם גם לאחר מתן השירות- שאיפתנו הברורה ליחסים ארוכי טווח עם לקוחותינו מכתיבה התנהלות הוגנת שאינה תלויה בשלב בהתקשרות. גישה זו הוכיחה עצמה מיום הקמתה של החברה ומתחזקת בכל יום שחולף.

.

תרומה לקהילה

אנחנו בועידן, מאמינים שאחת מהחשובות במשימותיה של כל חברה, קטנה כגדולה, היא הפריה הדדית ותרומה לסביבתה. תפיסה זו באה לידי ביטוי ואנו עושים את חלקנו הצנוע בתחומים הבאים :


סיוע לעמותות:
בישראל פועלות עמותות רבות העושות עבודה נפלאה בתמיכה באוכלוסיות חלשות ובתיקון עוולות חברתיות. לרוב, תקציביהן מתבססים על תרומות וניהולן מחייב יעילות וחיסכון בהוצאות. מעבר לעובדה שביצוע ישיבות טלפוניות לקידום ענייניהן הינו חסכוני ויעיל עבורן, מסבסדת ועידן את שירותיה ומאפשרת לגופים הוולונטריים לעשות בהם שימוש במחירי עלות.


תרומות כספיות :
ועידן מקצה מידי שנה משאבים כספיים על מנת לעזור לעמותות וארגונים. בשנה האחרונה תרמנו תרומה כספית לעמותת אלי"ע – ארגון לקידום ילדים עם עיוורון ולקות ראיה. בנוסף אנו תורמים באופן שוטף לעמותת עזר מציון הפועלת להגדלת מאגר התרומות למח עצם.


איכות הסביבה (חומר למחשבה..)

תחום פעילותה של ועידן כשלעצמו מהווה תרומה לאיכות הסביבה. השימוש בפתרונות הקונפרנסינג השונים כתחליף לפגישות פנים-אל-פנים חוסך בנסיעות ובטיסות ומקטין את זיהום האוויר ואת צריכת הדלק. חשוב על סיטואציה טריוויאלית ויומיומית של פגישה שוטפת בין חמישה משתתפים שמשרדיהם ממוקמים בבניינים שונים. גם אם כולם ממוקמים בתוך תל-אביב, זמן הנסיעה הממוצע של ארבעה מהם לא ייפול מחצי שעה והסך המצטבר במקרה זה לא ייפול מ-2 שעות מנוע שיוסיפו לזיהום האוויר בעיר. עכשיו הכפל את הסיטואציה הזו במספר האינטראקציות העסקיות מסוג זה המתנהלות ביום ממוצע והוסף אירועים וכנסים רבי משתתפים ופגישות בינעירוניות ובינלאומיות...
למעשה כשאתה צורך את שירותי ועידן, אתה תורם לסביבה ירוקה יותר