English En

קצת על השירות

השכרת חדרי וידאו

וידאו קונפרנס מיועד למצבים בהם קיים צורך בקשר ויזואלי בין משתתפים מרוחקים. שיחות וידאו מאפשרות תקשורת טובה יותר בין משתתפי שיחת הועידה, בכך שכל הצדדים יכולים לראות זה את זה. במצב זה קל יותר לזהות כיצד מתקדם המשא ומתן, איך מגיב הלקוח או המשקיע לפרזנטציה ולמה הקולגה באמת מתכוון. משום כך ועידת וידאו הינה כלי חיוני לארגונים העובדים באופן שוטף מול חו"ל או מול סניפים הפזורים גיאוגרפית ומעוניינים לחסוך זמן ועלויות נסיעה ככל הניתן.
הידע והניסיון שלנו והמערכות המתקדמות בעולם לתקשורת וידאו על גבי תשתיות IP ו- ISDN ישמשו כתחליף טיסה או נסיעה לכל זירת עסקים בארץ ובעולם.

 

60 שניות על וידאו קונפרנס – הקמה והשכרה

 

סיור וירטואלי בחדר ישיבות שלנו

חדרי ישיבות להשכרה

ועידן מספקת שירות ועידת וידאו באחד מחדרי הישיבות להשכרה הפרוסים ברחבי הארץ (תל אביב, פתח תקווה, חיפה, ירושלים ועוד) ובלמעלה מ- 3,000 חדרי וידאו קונפרנס ברחבי העולם. חדרי הישיבות מצוידים היטב ובעלי גדלים שונים, החל מחדרי וידאו קונפרנס אישיים להשכרה ועד לאולמות הרצאה להשכרה.
בעת השכרת חדרי ישיבות אנו נדאג לביצוע בדיקות תקינות טכנית והתאמת מערכות וידאו קונפרנס בין הנקודות השונות לפני מועד שיחת הועידה, בנוסף לקישור ובקרה טכנית לכל אורך שיחת הועידה. כל שיידרש ממשתתפי הוידאו קונפרנס הוא להגיע לחדר הישיבות כעשר דקות לפני המועד שנקבע ולהתרכז בועידת הוידאו.
שירות השכרת חדרי הישיבות לצרכי וידאו קונפרנס מתאים למשתמשים מזדמנים שאינם מצוידים במערכות ייעודיות לועידות וידאו או לכאלה שמשרדיהם מצוידים בהתאם אך זקוקים לפתרון וידאו קונפרנס עבור הנקודות המרוחקות.

וידאו קונפרנס באתר הלקוח

במידה ועלה הצורך בועידת וידאו חד פעמית, צוות ועידן יוכל לקיים אותה מכל אתר שתבחרו כגון חדר הישיבות במשרדי החברה, אולם כנסים וכו'. צוות טכני מטעמנו יגיע לסיור מקדים באתר ויבצע את הבדיקות וההכנות הדרושות לקיומה התקין של ועידת וידאו במועד שנקבע.
לארגונים המקיימים שיחות וידאו לעתים קרובות אנו ממליצים להתקין מערכת וידאו קונפרנס במשרדי החברה. למידע נוסף על אפשרויות הקמת חדרי וידאו קונפרנס לחצו כאן.

גישור וידאו

רוב מערכות הוידאו קונפרנס מתוכננות לקישור בין מספר מוגבל של נקודות. יתר על כן, איכות וקצב התקשורת של ועידת וידאו מושפע מכמות הנקודות המתחברות לשיחת הוידאו.
מערכות גישור הוידאו שבאמצעותן מסופק השירות שלנו הינן מהמתקדמות מסוגן בעולם ומאפשרות חיבור איכותי ברוחבי פס גבוהים בין מספר רב של נקודות בסוגי תשתית שונים. קישור הנקודות מכל מקום בעולם אפשרי בחיוג יוצא או נכנס.
שירות גישור הוידאו יהווה עבורך פיתרון מצוין באחד מהמצבים הבאים:


• במידה ומערכת הוידאו שברשותך אינה מאפשרת קישור רב נקודתי ויש לך צורך בקישור של שתי נקודות מרוחקות ומעלה עבור ועידת וידאו.
• כשמספר הנקודות שאמורות לקחת חלק בועידת וידאו גדול מקיבולת המערכת שברשותך.
• כשתרצה להבטיח איכות וקצב תקשורת אופטימאליים בועידות וידאו בנות נקודות בודדות.
• כשתתקל בבעיות תשתית בקישור בינלאומי או כשתרצו לקשר נקודה המחוברת בסוג תשתית שונה משלכם (גישור בין עולם ה IP לעולם ה ISDN)

אירועי וידאו

באירועים רבי משתתפים, בהם דרושה אינטראקטיביות וקשר עין עם הקהל, נוכל לדאוג עבורך לכל- משלב התכנון, דרך התיאום והבדיקות ועד לביצוע ולפיקוח במועד.
ניסיוננו הרב בניהול ועידות וידאו ואירועי וידאו מורכבים יאפשר לך להתרכז בתכנים ולהשאיר לנו את הצד הטכני. אם מדובר באירוע וירטואלי לחלוטין הכרוך בתיאום אולפני וידאו רבים ברחבי העולם ובגישור ביניהם ואם מדובר באירוע פרונטאלי באולם כנסים כשהמרצה העיקרי נמצא במקום אחר בעולם.
באירועים המתקיימים באולמות כנסים נוכל לדאוג גם לכל צרכי ההגברה וההקרנה הקשורים לשידור הוידאו.
כל אירוע ילווה על-ידי מנהל פרויקט שידאג לביצוע התיאומים הדרושים ויהווה כתובת זמינה לכל שאלה שתצוץ בשלב ההכנות לאירוע ובמהלכו.

טיפים לועידת וידאו מוצלחת

במהלך שיחת הוידאו
להציג את המשתתפים בכל אחד מהאתרים וקצת "Small Talk" כדי להתרגל לקצב, השונה משיחה פנים-אל-פנים.
לשמור על קשר עין עם המצלמה.
לדבר בגובה רגיל. אין כל צורך להגביר את הקול. ניתן להשתמש בבקרת הסאונד בכל אחת מהנקודות להשגת האיכות הרצויה.
חשוב לדעת כי בתקשורת וידאו ישנה השהיה (Delay) של מילי-שניות בודדות בין שידור לקליטה ולכן יש להתנהל בהתאם. חוסר ערנות לכך יכול לגרום בקלות לכניסה לדבריהם של משתתפים בנקודות אחרות. בכל מקרה, אל תמהרו להיעלב אם לא צוחקים מיד מהבדיחה שלכם- הצחוק יגיע קצת באיחור...

השתדלו להמנע מ
להעביר את הצד שלכם למצב "השתק" ("Mute") בלי לשאול / ליידע קודם את הצד השני.
להתלחשש עם הנוכחים בחדר. היו ערניים לשפת הגוף שלכם - למעשה אתם נמצאים באותו חדר עם הנקודות האחרות.
לתופף או להתעסק עם ניירת בקרבת המיקרופונים או להזיזם במהלך הועידה. זה יוצר רעש מטריד בנקודות האחרות.

חדר הישיבות
יש לוודא שרקע התמונה (מאחורי המתוועדים) יהיה בצבעים לא בהירים ולא מבריקים. צבע כחול, אפור או ירוק ישיגו את המטרה בצורה טובה. מומלץ להסיר תמונות מסיחות דעת.
מומלץ שרצפת החדר תהיה מכוסה בשטיח כדי למנוע "אקו" שעלול להיווצר.
כל חדרי ועידות הוידאו המושכרים על-ידי ועידן מתוכננים באופן מוקפד להבטחת איכויות תמונה וקול אופטימאליות.

תאורה
תאורה עילית מקדמת פני המשתתפים הינה הטובה ביותר לועידות וידאו.
מומלץ להימנע מאור יום ישיר ולשים לב שאף חלון לא נמצא בפריים.

זוית המצלמה
יש לוודא שכל המשתתפים ב"פריים" ולהקפיד על מרחק זום לא גדול מדי ולא קרוב מדי.
מומלץ להשאיר רווח של כ- 10% מגובה ה"פריים" מעל דמויות המשתתפים.
בשיחות המתופעלות בועידן, הטכנאי הצמוד שלך ידאג לכל זאת.