English En

מרץ 2016

מרץ 2016 - אירוע עם לקוחות אמיתיים בעולם הוירטואלי

אנחנו בצוות ועידן, חושבים ורוצים כבר זמן רב לקיים אירוע שנתי ללקוחותינו. פשוט כדי לתת ערך מוסף מעבר לפעילות העסקית המשותפת.
השנה החלטנו להרים את הכפפה, אבל רק אם נמצא את המקום הנכון ואת התוכן הנכון, שייצרו אירוע שהוא חוויה אמיתית ללקוחות ועידן.בסוגיית המיקום בחרנו באופציה המתבקשת ביותר. כמי שעוסקים יום ביומו באספקת פלטפורמות לשיחות ועידה מרובות משתתפים, חשבנו כי אך נכון הוא שנקיים אנחנו את אירוע הלקוחות באחת מהפלטפורמות שלנו. וכך הוחלט בנוגע למקום – לקיים את האירוע באמצעות שירות ועידות אינטרנטיות, המשמש במקרים רבים לאירועים מסוג Webinar.
זאת תהיה הפעם הראשונה שאנחנו נהיה גם ה"לקוח" בהיקף משתתפים גדול שכזה.

מה זה בעצם אומר? מה המשמעות מבחינתנו כמארחים? ומה המשמעות מבחינתכם כאורחים ?

נתחיל בכם, האורחים שלנו באירוע, שבמקרה זה אתם ה"משתתפים" באירוע הוירטואלי.
האירוע ייתקיים בשעות הערב וסביר להניח שתהיו בביתכם. זה אומר שאין צורך בבייביסיטר, לא צריך לחפש חנייה וגם אין צורך להתלבש בהתאם... פשוט להתיישב בסלון או בחדר העבודה, ולקחת חלק באירוע. אפשר כמובן גם לצרף את בן/בת הזוג לבילוי משותף.
כוס קפה חם או בירה קרה, תמיד טוב.

מבחינה טכנית אתם נדרשים רק למחשב אישי עם רמקולים, או לחילופין טאבלט. כמובן שחיבור אינטרנט סטנדרטי.
לאחר תהליך הרשמה פשוט ובמועד סמוך לאירוע, תקבלו לינק שיאפשר לכם לבדוק שהמחשב שלכם ערוך ומוכן להיות עבורכם אמצעי ההשתתפות. וכי אתם רואים ושומעים כראוי.
במידה ונתקלתם בבעיה שאינכם מצליחים לפתור, אתם מוזמנים לפנות אלינו למוקד השירות והתמיכה – במייל, בטלפון, בצ'אט מתוך האתר. אנחנו נשמח לעזור לכם להיות מוכנים בזמן.

מבחינתנו כמארחים, זה אומר שחדר הישיבות שלנו לובש בגדי חג והופך לאולפן השידור של האירוע.
אנחנו כמובן נהיה בו בערב האירוע ונשדר אליכם באמצעות וידאו ושיתוף תוכן. כרגע החזרות בעיצומן ואנחנו בכיוון הנכון. וגם, מתוך רצון להנגיש את האירוע לאוכלוסיית החרשים וכבדי השמיעה, האירוע ילווה בתרגום סימולטני לשפת הסימנים בעזרתה של המתרגמת מיכל נווה.

ועכשיו לסוגיית התוכן. מה הולך לקרות באירוע ולמה כל כך כדאי לכם להשתתף בו?
אז נתחיל בדברי פתיחה קצרים ומשם ישר לעניין עצמו.
תחום חכמת ההמונים צובר בשנים האחרונות תאוצה בעיקר אודות לרשת האינטרנט ויכולותיה.
היכולת של מאות, אלפים או אפילו מיליונים להביע דעה בתחום מסויים, יוצרת כח וחכמה שאם משתמשים בהם נכון, יכולים להשפיע ולשדרג את איכות חיינו. פשוטו כמשמעו.
ואנחנו בועידן הרי מתמחים באספקת פלטפורמות לשיחות מרובות משתתפים. באמצעות השירותים שועידן מספקת מתקיימות שיחות ועידה קוליות של מאות אנשים בחדר וירטואלי אחד וועידות אינטרנט של אלפים.
אז למה לא לשלב בין השניים ?
על חכמת ההמונים ידבר ליאור צורף. למי שלא מכיר, אחד המומחים לחכמת ההמונים, "בוגר" בימת ההרצאות של TED העולמית וגם מחבר ספר בנושא שתורגם לשפות רבות.

אנחנו עושים הכל כדי שיהיה מעניין, כיף, מועיל ואפילו מרתק.
אם במקרה עוד לא נרשמתם או שאתם רוצים לקבל עוד פרטים על ההרצאה, זה הזמן לעשות כן בלינק המצורף. http://app.activetrail.com/S/eiwizwexete.htm

נתראה באירוע ובפוסט הבא,

ניר